Бюро перекладів Астра-плюс

Бюро перекладів Астра-ПлюсНаш світ так багатоликий і багатомовний. Він весь час змінюється і розвивається, змушуючи нас самих розвиватися і змінюватися. Ми любимо подорожувати, ми любимо вчитися, нам потрібно працювати, ми знаходимо своє кохання, і не завжди все це відбувається з нами вдома - адже для нас відкритий цілий світ! Іноді наша непосидючість приносить нам багато проблем, для вирішення яких, крім усього іншого, потрібні іноземні мови - необхідно підготувати переклади потрібних документів, правильно їх оформити, засвідчити …

Ми не можемо вирішити за Вас всі проблеми, але ми раді допомогти Вам спілкуватися зі світом. Наше бюро перекладів «Астра-Плюс» - це маленька зірочка, яка допоможе Вам скоротити шлях до мети і уникнути клопотів, пов'язаних з перекладом, підготовкою, нотаріальним засвідченням та при потребі легалізацією документів для перекладу у міністерствах та консульствах.

У нас Ви можете перекласти документи на більш ніж 30 мов світу (серед яких майже всі європейські: англійська, російська, французька, німецька, польська, чеська, словацька, угорська, румунська, молдавська, іспанська, італійська, португальська, литовська, латвійська, сербська , хорватська, грецька, словенська, грузинський і т.д.; багато азіатських: арабська, іврит, китайська, японська, корейська та інші).

Для ділових людей ми пропонуємо якісний і професійний переклад документів, статутів, договорів, рекламних видань, бізнес-проектів, і т.д.

Ми люди творчі, тому охоче беремося за літературні переклади. Водночас ми можемо надати безкоштовну консультацію з питань, які з цим пов'язані. Наші ціни приємно Вас здивують, а ми надамо гнучкість при вирішенні нестандартних питань.

Ми — це:

  • 14 - річний досвід роботи в галузі перекладів.
  • Професійні усні та письмові переклади.
  • Термінові переклади.
  • Нотаріальне оформлення.
  • Легалізація.
  • Кур'єрське обслуговування.

<< Назад

G Analytics Яндекс.Метрика
разработка сайта веб студия